• Türkiye Ofis
  • Senegal Ofis
  • Tel.: +90533 301 9308
  • İstanbul
  • Phone +221 77 243 5429
  • Dakar

Türkiye'den Afrika'ya Kesintisiz Lojistik Hizmetler

TESTRANS Uluslararası Nakliyat, dünyadaki tüm destinasyonlara hava ve deniz taşımacılığı yapmaktadır. Komple yüklemeleri, parsiyel yüklemeleri, ağır yükleri, hassas yükleri ve bozulabilir gıdaları ihtiyaç duyulan her yükü istenen bütün teslim modelleri ile hizmet vermektedir. Hava kargo ve deniz taşımacılığı alanında uzun yıllardır tecrübeye sahip firmamız ve uzman kadromuz ile tüm taleplerinize anında destek ve teklif verebilecek alt yapıya sahibiz. Rekabetçi fiyatlarımız ile farkımızı hemen hissedeceksiniz.

Afrika Bölgesi:
Batı Afrika Senegal merkezinde kurmuş olduğumuz Afrika ayağımız ile ofislerimiz sayesinde tüm hava ve deniz yüklerini 1 kg’den 10000 kg’ye, 1 m3’den 10000 m3’e kadar kapıdan kapıya her şey dahil teslim ediyoruz. Kapınızdan alıp alıcınıza teslim ediyoruz; hava yüklerimiz haftada 2 konsol servisimiz ile bütün genel kargo yüklerinizi teslim etmekteyiz. Deniz taşımacılığı haftada 1 sefer yaptığımız konteyner konsolumuz ile siz değerli müşterilerimizin yüklerini taşımaktayız. Bölgedeki deneyimimiz 10 yılı aşkın. Senegal Dakar merkezi şirketimiz yanı sıra Gambia, Gine Konakry, Gine Bissau, Mali, Moritanya’ya vergiler ve taşımacılık dahil ürünlerinizi teslim ediyoruz. Kullandığımız teknolojik alt yapı ile ister küçük bir zarf olsun ister 1 palet anlık durum takibini yapabiliyor, hareketlerini görebiliyorsunuz. Ayrıca anlık carilerinizi görüntüleyebiliyor, size gönderilen ürünlerin tüm detaylarını ağırlık ve hacimlerini, birim taşımacılık fiyatlarını ve daha birçok detayı anında size özel panelden takip edebiliyorsunuz.

Nasıl Çalışır:
Sistem tanımlamalarınız ve teklifimiz ardından İstanbul Merter’de bulunan serbest depomuzda göndermek istediğiniz paketlerinizi elleçliyor, etiketliyor ve uluslararası taşımacılık kanunlarına uygun hale getirip hava veya deniz yüklemelerini göre ayırıyoruz. Malzeme kabulü ve tasnifi ardından panelinize yansıyacaktır. Ardından belirlenen gün ve saatlerde yüklemesini yapıp ilgili ülkeye sevk etmekteyiz. Sevk sırasında kurye bedelsiz gümrük prosedürsüz çıkış sağlarken, istenirse ilgili mala ihracat yapma olanağı tanıyoruz. Yola çıkan ve ilgili ülkeye varışı gerçekleştikten sonra sizin adınıza vergilerini ödeyip ithalat gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Senegal Dakar’da bulunan depomuzda teslime hazır hale getiriyoruz. Tüm bu süreçleri size özel panelden anlık hareketleri görebiliyorsunuz. Ödemenizi ister Türkiye’de ister varış ülkesinde dilediğiniz tüm para birimleri ile yapma imkânı sunmaktayız.

Siz malı üretin veya satın alın, geri kalan tüm süreçler bizden.

Yakında Bütün Afrika’da:
Batı Afrika merkezli kurmuş olduğumuz dağıtım ağı ile çok yakın bir zamanda batıdan doğuya, kuzeyden güneye bütün Afrika ülkelerinde varlığımızı ve servisimizi sunmak için var gücümüz ile çalışmaktayız. Bu süreç içerisinde önceliklendirdiğimiz henüz yapım aşamasında olan Afrika pazaryeri projemizi de siz değerli müşterilerimize duyuracağız.

Dil Seçin »